Zanim przeczytasz

Na samiutkim początku chciałabym Was kochani cieplutko powitać. Myślę, że mało ważny jest powód założenia tej strony, dlatego od razu przejdę do rzeczy bardziej konkretnych, o których postanowiłam Was poinformować. Jest to mój pierwszy blog, na którym mam zamiar pisać opowiadanie, a co z tego wyjdzie? -Zobaczymy. Postaram się dokończyć to wszystko z takim zapałem, z jakim zaczęłam. Mam nadzieję, że będziecie dla mnie motywacją do zrealizowania owego celu. Chciałabym również prosić o wyrozumiałość, ponieważ nie jestem zawodową pisarką i popełniam błędy, dlatego jeśli jakiś zauważycie, śmiało piszcie w komentarzu. Oczekuję od każdego z Was SZCZEREJ opinii na temat danego rozdziału. Teraz kilka ogólników:
-w zakładce "bohaterowie" znajdziecie wszystkie postacie, jakie będą przewijały się przez tekst, za każdym razem, gdy dojdzie nowa osoba, postaram się wpisać ją do tej strony; nie każdy będzie ukazany w postaci zdjęcia
-w zakładce "kontakt", jak sama nazwa mówi, znajduje się kontakt do mnie, mój twitter
-zakładka "informacje" będzie się bardzo często zmieniać, ponieważ postaram się ją na bieżąco uaktualniać; powinna się tam znajdować wiadomość na temat nowej notki, czy też przyczyna nie dodawania jej.
Reszta zakładek jest "oznaczona". To chyba wszystko, co chciałam przekazać.  Życzę wszystkim miłego czytania i mam nadzieję, że będziecie dla mnie motywacją do dalszych działań. Ściskam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz